клик за да овозможиш зумирање
Вчитување на мапа logo
Филтер

Резултати од пребарувањето (60)

 

Спореди домови
Loading...
2
достапно

Се продава стан, луксузно наместен

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 71,000 EUR
Kisela Voda, ul.Mihail i Eftihij br.12/24, cetvrti sprat,
+ споредба
IMG_6315
IMG_4607
достапно

Се изнајмува куќа / House for rent

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 2,700 EUR per month
Димо Хаџи Димов,
:
+ споредба
image-fa663aac0e479945e439d970691685ff19b3a520881019cc86b011c3b7ff949e-V

SE PRODAVA STAN VO GJORCE PETROV

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 10 EUR
CETRTI JULI,
:
+ споредба
ImageHandler

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 350 EUR
Kozara,
:
+ споредба
centar 23.01.14 016

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 74,000 EUR
АМИНТА ТРЕТИ,
:
+ споредба
10

AGENCIJA PRODAVA STAN VO HROM

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 10 EUR
KOCO RACIN,
:
+ споредба
4

СЕ ПРОДАВА КУЌА во Село Бањани

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 100,000 EUR
Село Бањани,
:
+ споредба
IMG_7873

izdavam stan vo kisela voda

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 300 EUR trista
sava kovacevik 43 A / 224,
:
+ споредба
1

AGENCIJA IZDAVA STAN VO AERODROM

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 250 EUR 250
JANE SANDANSKI,
:
+ споредба
DSC01793

DOMIK IZDAVA 2-SOB. NOV NAM. STAN VO CENTAR 250 EVRA

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 250 EUR месечно
центар,
:
+ споредба
20170311_172952

izdavam dvosoben stan 65m2

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 200 EUR mesecno
skopje,
:
+ споредба
Untitled2

Etno stan

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 230 EUR Dveste i trieset evra
Rudjer Boskovic 11 1/5,
:
+ споредба
sl1

Барам цимерка

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 57 EUR
Димо Хаџи Димов,
:
+ споредба
62da6ee6-f470-4e2a-bf6b-bcfcba107d66
нова градба

DOMIK PRODAVA NOV 2.SOB. STAN BONIMI DO SOBOREN

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 74,000 EUR
Naum Naumovski Borce,
:
+ споредба
15

RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 20 EUR
PUSKINOA,
:
+ споредба
1

agencija izdava stan vo Crnice

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 450 EUR 450
sopen,
:
+ споредба
ImageHandler
нова градба

Се продава ексклузивен стан во Центар ИТНО

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 1,100 EUR Цената е фиксна
ул Златко Шнајдер бр. 6а Скопје,
:
+ споредба
ImageHandler (6)

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 86,000 EUR
ТАФТАЛИЏЕ 1,
:
+ споредба
d879648a-0965-4092-807f-091fb2b95b4e

DOMIK IZDAVA 4-SOB. NOV LUX. STAN VO CRNICE 145 M2

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 770 EUR mesecno
rilski kongres,
:
+ споредба
ImageHandler

Се продава деловен простор во Центар

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 150,000 EUR
ул Златко Шнајдер бр. 6а,
:
+ споредба
1
реновиран

SE PRODAVA STAN VO AVTOKOMANDA

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 10 EUR
TASKO KARADZA,
:
+ споредба
vizitka

Ag.Prostor prodava stan

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 68 EUR
Kisela Voda,
:
+ споредба
15032090_10210732145557809_5209177830200321743_n

Продавам стан во Маџари

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 60 EUR
Ul.Anri Barbis br.69/2-6,
:
+ споредба
cfcfd392-c216-4108-a6b2-6843f79a1057
продадено

DOMIK IZDAVA 3-SOB. LUX. STAN VO DEBAR MAALO

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 500 EUR
Naum Naumovski Borce,
:
+ споредба
10715977_10203623374203636_1693812940_n

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Објавено на 26/05/2019 во 22:18
ТАФТАЛИЏЕ 2,
:
+ споредба
22.jpg
нова градба

DOMIK PRODAVA NOV EKSKLUZIVEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 1 EUR
Наум Наумовски Борче,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx

Se prodava stan od 88m2 vo Kisela Voda

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 63,000 EUR
Sava Kovacevic,
:
+ споредба
fac0dcbc-4e40-472f-824c-4876badec34f
достапно

Iznajmuvam LUKSUZEN stan

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 500 EUR /месечно
,
:
+ споредба
3e2e93e8-c275-464e-bc2c-ff29d2534a5e

DOMIK IZDAVA NOV 2-SOB. NAMESTEN STAN VO D.MAALO

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 250 EUR месечно
дебар маало,
:
+ споредба
Golema kancelarija - visoko prizemje

Se izdava stan vo kapistec 75m2, pogoden za kancelarija

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 400 EUR Mesecno
Sarski odred,
:
+ споредба
44bcc9a9-2585-4242-9448-48ab0e65bf7a

DOMIK IZDAVA 4-SOBEN LUX STAN NA VODNO

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 850 EUR
vodno,
:
+ споредба
centar - novi

Stanovi vo strog Centar

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 55,200 EUR
,
:
+ споредба
b3cec8c4-89d5-474e-b2e4-ae77db060b0d
достапно

DOMIK IZDAVA D.PROSTOR VO KARPOS 1 NOVA ZGRADA 200 EVRA

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 200 EUR месечно
карпош 1,
:
+ споредба
1

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

Објавено на 26/05/2019 во 22:18
ILINDENSKA,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx 02

Нов трособен невселен стан во ХРОМ

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 67,500 EUR
ul. V. Draskovik-HROM,
:
+ споредба
8

Se izdava komplet namesten stan 70m2 N Lisice

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 300 EUR mesecno
Vidoe Smilevski Bato,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx 01

Luksuzna kukja vo BUTEL

Објавено на 26/05/2019 во 22:18
ul. Betovenova,
:
+ споредба
image005

Se izdava nov 2-sob stan vo Centar, 38m2

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 280 EUR
Partizanski Odredi,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx

Complex Residential Buildings

Објавено на 26/05/2019 во 22:18
Gostivar,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx

КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА КИЧЕВО

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 90,000 EUR
Булевар Ослободување, Кичево,
:
+ споредба
1

SE PRODAVA STAN

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 10 EUR 11
ASNOM,
:
+ споредба
PC080013

Продавам стан 65м2 во Прилеп!

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 По договор
Населба Точила К2-В Прилеп,
:
+ споредба
ImageHandler.ashx 08

Ekskluzivna kukja – NOVOGRADBA!

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 170,000 EUR
,
:
+ споредба
1
нереновиран

STAN VO KARPOS 3

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 42,000 EUR
,
:
+ споредба
d09ae7faa54e46248169fd3ae0f1f7a6
наместен

SE PRODAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO ZDANEC

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 250,000 EUR
наум наумовски борче,
:
+ споредба
da9847a8-188e-4e03-a40d-6858d6a1298b

DOMIK IZDAVA 3-SOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE

Објавено на 26/05/2019 во 22:18 220 EUR
crniceсс,
:
+ споредба
  • Пребарувај Овде