Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

11265 – K.VODA, 88 M2, 3-SOBEN

63,000 EUR
KISELA VODA,

Опис

11265 – SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA OD 88 M2, KONFOREN 3-SOBEN, NA 2 KAT, RENOVIRAN, CENA – 63.000 EVRA


Детали

 • Големина: 88 квадратни метри
 • Соби: 3

Подрум: 1

Спрат: 2

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Floks Agencija za nedvznosti i drustvo za procena

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде