Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslider

Нов трособен невселен стан во ХРОМ

67,500 EUR
ul. V. Draskovik-HROM,

Опис

Шифра 12778

Се продава нов трособен невселен стан со површина од 71м2+5м2-балкон=76м2 во имотен лист на 2/3 кат во населба ХРОМ.
Станот располага со сопствено подземно паркинг место, клима уред,лакиран паркет и надворешни пластични ролетни……..се ова влегува во цената.
Цена 900е/м2.
Повеќе информации на тел.
077 705 108
077 705 109
075 534 820
e-mail:info@domadom.mk
www.domadom.mk


Детали

 • Цена: 67,500 EUR
 • Број: LST-346
 • ul. V. Draskovik-HROM
 • Град:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 52 квадратни метри
 • Соби: 2

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде