Вчитување на мапа logo
slider-thumb

Ag.Prostor prodava stan

68 EUR
Kisela Voda,

Опис

Se prodava prekrasen trosoben stan vo Rasadnik vo K.Voda.Stanot ima 68m² I terasa od 9m². Stanot do sega ne e vseluvan voopsto. Ima 2 spalni sobi I dnevna so 2 kupatila. so stanot ima kujna I kotle za sopstveno parno.
Sifra 3062 info.na tel: 075-489-145


Детали

 • Цена: 68 EUR
 • Број: LST-1592
 • Kisela Voda
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде