Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslider

АПАРТМАН 45m2 ВО ЖЕЛЕЗАРА

220 EUR
Железара,

Опис

СЕ ИЗДАВА!
Стан како дел од фамилијарен станбен комплекс, со посебен влез и паркинг простор. Апартманот е со големина од 45м2 и има комплетно опремена кујна, дневна соба,спална соба и тоалет.Објектот е новоградба, во мирна и тивка околина, со убаво дворче, и е во близина на замјоделски факултет,ветеринарен,шумарски и балкански универзитет. Особено погоден за млад брачен пар или пар студенти.
*Цената изнесува 220 евра во која е вклучено, подно г45реење, струја,топла вода и вода, има можност да се пушти и кабловска телевизија.
**Во спалната соба наместо брачен кревет има можност да се стават поединечни кревети.
Само за сериозни!!!
Контакт: 075 475 190 или e-mail: zdrave_p@yahoo.com


Детали

 • Цена: 220 EUR
 • Број: LST-454
 • Железара
 • Град:
 • Област: Железара
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 45 квадратни метри
 • Соби: 2

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде