Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

БАРАКА ВО РАДИШАНИ

52,000 EUR
Скоевска, 137А,

Опис

Се продава монтажна куќа на идеална локација во нас. Радишани.
Чист воздух, мир, тишина и прекрасен поглед на Скопје за само 317 евра по метар квадратен.

 

АЛЕКСАНДАР: 070 254992


Детали

 • Цена: 52,000 EUR
 • Број: LST-403
 • Скоевска, 137А
 • Град:
 • Област: Радишани
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 164 квадратни метри

Гаража: 1

Подрум: 1

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • yesгаража
 • noпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде