Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БУТЕЛ

2,400 EUR месечно
Ул. 38 Радишани бр. 320,

Опис

Се изнајмува деловен објект од 1200м2 приземје, два спрата и магацин, објектот има товарен лифт.
Се наоѓа на 300м од обиколница, поседува сопствен паркинг простор. Објектот се наоѓа на главна улица пред населбата Радишани.
Погоден за
– чување секаков вид на роба
– шивални
– канцелариски простор
– користење како деловен објект

 

ЈОВИЦА 075327956

 


Детали

 • Цена: 2,400 EUR месечно
 • Број: LST-472
 • Ул. 38 Радишани бр. 320
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Бутел
 • Држава: Macedonia

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде