Вчитување на мапа logo
slider-thumbslider

Деловен простор

300 EUR - нова градба
Orce Nikolov 139,

Опис

4ти спрат Дебар Маало, отворен поглед кон Водно, со две простории мини кујна, опремено купатило, А/С, парно, лифт 34квадрати


Детали

 • Цена: 300 EUR
 • Број: LST-1950
 • Orce Nikolov 139
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 34 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Спрат: 4

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • yesфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде