Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

DOMIK IZDAVA 4-SOB. NOV LUX. STAN VO CRNICE 145 M2

770 EUR mesecno
rilski kongres,

Опис

Agencija Domik izdava 4-soben nov namesten stan vo Crnice 145 m2 sopstveno parno, vo mini zgrada – Cena 770 Evra sifra 144092

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana
tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: domik.nedviznosti@gmail.com
www.domikestate.com


Детали

 • Цена: 770 EUR mesecno
 • Број: LST-812
 • rilski kongres
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 145 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA DOMIK NEDVIZNOSTI

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде