Вчитување на мапа logo
google-map-thumbgoogle-map-thumb

ИТНО СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ 90m2

85 EUR евра

Опис

Итно се продава стан во Аеродром – Скопје од 90м2.
Цена 81 000 евра.
Контакт 072 548 510

 


Детали

 • Цена: 85 EUR евра
 • Број: LST-1943
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Аеродром
 • State: Македонија
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 90 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 1
 • Бањи: 2

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде