Вчитување на мапа logo
slider-thumb

izdavam dvosoben stan 65m2

200 EUR mesecno
skopje,

Опис

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило


Детали

 • Големина: 65 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 1993

Достапно од: 10.09.2017

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде