Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

Se izdava namesten stan vo Kapistec – cena 200e

200 EUR
Vasil Gjorgov 32,

Опис

Izdavam kompletno namesten stan vo Kapistec
Е-маил: lidija.spirevska@yahoo.com


Детали

 • Цена: 200 EUR
 • Број: LST-1727
 • Vasil Gjorgov 32
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 45 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 1990

Достапно од: 01.04.2017 ili 01.05.2017

Спрат: 14

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде