Вчитување на мапа logo
slider-thumb

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

200 EUR МЕСЕЧНО
ЛИСИЧЕ - АЕРОДРОМ,

Опис

ИЗДАВАМ ПРАЗЕН СПРАТ ОД КУЌА ВО ЛИСИЧЕ, СО ТРИ СОБИ, ГОЛЕМ САЛОН СО ТРПЕЗАРИЈА, ДВЕ ТЕРАСИ, ДВЕ КУПАТИЛА, ПАРНО, ПАРКИНГ, НЕОГРАНИЧЕН ИНТЕРНЕТ. 072204868


Детали

 • Цена: 200 EUR МЕСЕЧНО
 • Број: LST-1759
 • ЛИСИЧЕ - АЕРОДРОМ
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 120 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Спрат: 2

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • yesфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде