Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

* Издавам целосно опремена гарсоњера во КОЗЛЕ *

козле,

Опис

Издавам гарсоњера во населба Козле, кај Канела на само 2 км до Центар. Гарсоњерата е целосно опремена ( со сите потребни апарати за домакинство, како и нов мебел ).
Цена по договор.
Повеќе информации на тел. 078/ 380-624


Детали

 • Големина: 30 квадратни метри
 • Соби: 1

Достапно од: 01.02.2017

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде