Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslider

Iznajmuvam LUKSUZEN stan

500 EUR /месечно - достапно

Опис

Ekskluzivno namesten stan, so dve kupatila , maloto kupatilo so tus kabina , golemoto e so dzakuzi kada i e povrzano so spalnata soba, dve golemi klimi vo spalna i vo dnevna , stanot e kompletno namesten so site potrebstini za domuvanje.

GORDANA: 070 233 194

 


Детали

 • Цена: 500 EUR /месечно
 • Број: LST-76
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1400
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 105 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Бањи: 2

Спрат: 2

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде