Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

Киесла Вода, Издавам нов комплет наместен стан 53 м2

1 EUR по договор
ул. Жил Верн,

Опис

Kисела Вода, на Чешма, позади новото ВЕРО, Издавам или Продавам нов комплет наместен стан од 45м2 плус тераса од 8 м2,на први од два ката, многу функционален распоред, со приватно парно, супер локација, многу блиску до Центарот на градот, а сепак во мирно маало, мали режиски трожоци, само за подолг временски период и сериозни, домаќински луѓе.


Детали

 • Цена: 1 EUR по договор
 • Број: LST-1941
 • ул. Жил Верн
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Македонија
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 53 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 2009

Достапно од: 01.04.2019

Спрат: 1

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде