Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА КИЧЕВО

90,000 EUR
Булевар Ослободување, Кичево,

Опис

Се продава куќа во центарот на Кичево со две тeраси од 145 m2.SHITET SHTEPI në qendër të Kërçovë, me dy tarraca e 145 m2

Contact – 077 702 055


Детали

 • Цена: 90,000 EUR
 • Број: LST-359
 • Булевар Ослободување, Кичево
 • Град:
 • Област: Кичево
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 145 квадратни метри
 • Соби: 5

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде