Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbslidersliderslider

Многу поволна понуда

Христо Узунов,

Опис

Стан од 130м2 во населба Црниче на 1 км од центар на градот


Детали

 • Големина: 130 квадратни метри
 • Соби: 5
 • Спални: 3

Гаража: 1

Големина на гаража: 18

Подрум: 1

Двор: да

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • yesгаража
 • noпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде