Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbsliderslidersliderslider

МНОГУ ПОВОЛНО во најубавиот дел од Скопје

Црниче,

Опис

Продавам спрат од куќа 130м2 и двор 260м2, подрум 60м2 во Црниче . Преубава локација на само 1км од Центар. Посебен влез и двор.


Детали

 • Големина: 133 квадратни метри
 • Површина на плац: 264 квадратни метри
 • Соби: 5
 • Спални: 3
 • Бањи: 1

Гаража: 1

Големина на гаража: 18

Подрум: 1

Спрат: 1

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • yesгаража
 • noпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде