Вчитување на мапа logo
slider-thumbslider

ПЛАЦ ЗА ГРАДБА 2500 ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Центар,

Опис

ПРОДАВАМЕ АТРАКТИВЕН ПЛАЦ 2500м2, ЛОЦИРАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ, ПОМЕЃУ СОБРАНИЕ НА РМ И ДОМ НА АРМ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 9500м2 ОД КОИ 850м2 ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, ПЛАТЕНИ КОМУНАЛИИ И ЧИСТА ДОКУМЕНТАЦИЈА. ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА ПРОФИТАБИЛЕН БИЗНИС.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

КОНТАКТ:
070 700 812; 070 477 594
info@capitalgroup.com.mk
www.capitalgroup.com.mk


Детали

 • Број: LST-400
 • Центар
 • Град:
 • Област: ЦЕНТАР
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 2,500 квадратни метри
 • Површина на плац: 9,500 квадратни метри

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде