Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Prodavam nova kuka vo Sopiste

Sopiste,

Опис

Nova kuka 120 m2, prizemje i potkrovje, na plac od 400 m2, na mnogu atraktivno i ubavo mesto vo Sopiste so site uslovi.


Детали

 • Број: LST-443
 • Sopiste
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Сопиште
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 120 квадратни метри
 • Површина на плац: 400 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Изградено во: 2012

Двор: 300

Покрив: keramida

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде