Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Se izdava 2-sob novo namesten stan – Centar

300 EUR
Radiobran,

Опис

Sifra: A4320
Se izdava vo Centar, kaj Radiobran, 60m2, na 3 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so moderen mebel i bela tehnika.
Cena: 300 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Големина: 60 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Спрат: 3

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде