Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

Se izdava 2-sob renoviran stan 50m2 – Plostad

350 EUR
Plostad,

Опис

Sifra: A3400
Se izdava stan vo strog Centar, 50m2, na 3 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet renoviran i opremen so nov mebel i bela tehnika.
Cena: 350 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Големина: 50 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Спрат: 3

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде