Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija(Bunjakovec)

6 EUR - достапно
Ul. Vladimir Polezinovski Br.9,

Опис

Delovniot prostor e lociran pozadi Bunjakovec so kvadratura 92m2. Goleminata i lokacijata go pravat istiot pogoden za razlicni nameni. Cena 6 Eur/m2.
Podetalni informacii na tel.br. 070 344 042. www.timing.mk


Детали

 • Цена: 6 EUR
 • Број: LST-1674
 • Ul. Vladimir Polezinovski Br.9
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 92 квадратни метри

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде