Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslider

Se izdava kancelariski prostor 72m2 – ul.Leninova

270 EUR
ul.Leninova,

Опис

Sifra: A1795
Se izdava kancelariski prostor vo Centar, ul.Leninova, 72m2 na 2 kat. Prostorot raspolaga so 3 prostorii, 1 toalet i cajna kujna.Se izdava prazen bez mebel.
Cena: 270 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Цена: 270 EUR
 • Број: LST-652
 • ul.Leninova
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 72 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Бањи: 1

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде