Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslider

Se izdava kancelariski prostor 90m2 + 20m2 podrum

490 EUR
ul.Leninova,

Опис

Sifra: E1219
Se izdava kancelariski prostor vo Centar, ul.Leninova, 90m2 + 20m2 podrum, na visoko prizemje. Prostorot raspolaga so 4 prostorii, 2 toalet i cajna kujna.
Cena: 490 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Цена: 490 EUR
 • Број: LST-669
 • ul.Leninova
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 90 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Бањи: 2

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде