Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Se izdava komplet namesten stan 70m2 N Lisice

300 EUR mesecno
Vidoe Smilevski Bato,

Опис

Sifra: A5321
Se izdava stan vo Novo Lisice, pozadi Postata, 70m2, na 3 kat so lift, novogradba. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Cena:300 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Цена: 300 EUR mesecno
 • Број: LST-604
 • Vidoe Smilevski Bato
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 70 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Спрат: 3

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде