Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

Se izdava LUKSUZEN STAN vo Debar Maalo

400 EUR месечно - наместен
Дебар Маало,

Опис

**IZNAJMUVAM LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO, 65 M2 NA 1 KAT, SO DVE SPALNI, SO OBEZBEDENO PARKING MESTO.

 

KAROLINA: 070 344 040

 

 


Детали

 • Цена: 400 EUR месечно
 • Број: LST-143
 • Дебар Маало
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Дебар Маало
 • П. број: 6000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 65 квадратни метри
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Достапно од: веднаш

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде