Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Se izdava nov 2-sob stan vo Centar, 38m2

280 EUR
Partizanski Odredi,

Опис

Sifra: A7862
Se izdava nov namesten stan vo Centar, 38m2, na 5kat so lift vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika, Vseliv od 01/01/2015 godina.
Cena: 280 evra + mesecni trosoci
Vo cenata e vkluceno i cistenje ednas vo mesecot

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Цена: 280 EUR
 • Број: LST-611
 • Partizanski Odredi
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 38 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Спрат: 5

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде