Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

Се издава стан на Водно

230 EUR двеста и триесет
Водно,

Опис

Се издава празен стан на водно. Станот располага со една спална, дневна со трпезарија и кујна. Со станот доаѓа и двор од 20м2 кои се на располагаѓе на станот.
077 751 944


Детали

 • Цена: 230 EUR двеста и триесет
 • Број: LST-436
 • Водно
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 58 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Двор: 20

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

manevski dom

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде