Вчитување на мапа logo
slider-thumb

Се издава стан спроти Општина Кисела Вода

Hristo Tatarcev 11,

Опис

Se izdava stan sproti opstina Kisela Voda, vo blizina na povekje marketi, banki i srednoto ekonomsko uciliste. Dobro povrzan so avtobuski linii so Centar. Za podolg prestoj.


Детали

 • Големина: 58 квадратни метри
 • Соби: 32
 • Бањи: 1

Достапно од: 01/03/2019

Подрум: 1

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде