Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

АЕРОДРОМ,

Опис

ШИФРА – 6611 СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ ОД 120 М2 СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ, 1 ТЕРАСА , ГАРДАРОБЕР
WWW.MILENIUMKOM.MK
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650


Детали

 • Големина: 120 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Спрат: 6

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде