Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Se izdava stan vo Crnice nad MVR, 100m2

500 EUR - нова градба
nad MVR,

Опис

Sifra: A1859
Se izdava stan vo Crnice nad MVR, 100m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija,2 spalni sobi, 1 rabotna soba, 1 kupatilo, 1 gostinsko wc.Stanot e kompletno opremen so nov moderen mebel i bela tehnika.
Cena:500 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Големина: 100 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде