Вчитување на мапа logo
google-map-thumbgoogle-map-thumb
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

Se izdava stan vo kapistec 75m2, pogoden za kancelarija

400 EUR Mesecno
Sarski odred,

Опис

Наместен стан (спрат од приватна зграда) на високо приземје, позади поранешен жито лукс во населба капиштец. Погоден за канцеларија со можност за изнајмување на уште еден спрат со слична квадратура по потреба (75м2), лоциран под погоренаведениот стан, кој е исто така спремен за канцелариско работење со можност за користење на постоечката опрема и мебел. Посебен влез кон станот, одвоен од заедничкиот влез. По потреба може да се изнајми и празен. Станот е опремен со три клима уреди во секоја просторија по една и е обезбеден со сопствено парно. Во големата канцеларија има опремена мини кујна со шпорет (60см) скоро нов и мал фрижидер. Станот има три купатила, едното големо опремено со голема када (kolpasan) и машина за перење облека и фен.


Детали

 • Цена: 400 EUR Mesecno
 • Број: LST-1617
 • Sarski odred
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 75 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 3

Достапно од: 01.01.2017

Спрат: 1

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде