Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslider

Se izdava stan vo Karpos 4, 86m2, renoviran

400 EUR - реновиран
Partizanski Odredi,

Опис

Sifra: A7832
Se izdava stan vo Karpos 4, 86m2, na 5kat . Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot e renoviran i komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Cena:400 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Детали

 • Цена: 400 EUR
 • Број: LST-676
 • Partizanski Odredi
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 86 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Спрат: 5

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Novel Nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде