Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

450 EUR МЕСЕЧНО
ЦЕНТАР,

Опис

ШИФРА – 4332 СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР ОД 70 М2 СО ДВЕ СПАЛНИ , ПОНОВА ГРАДБА ЦЕНА 450 ЕВРА


Детали

 • Цена: 450 EUR МЕСЕЧНО
 • Број: LST-199
 • ЦЕНТАР
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 70 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 2
 • Бањи: 2

Спрат: 4

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде