Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

Se izdavaat parking mesta vo centar – Bunjakovec

50 EUR - достапно
Ul. Vladimir Polezinovski Br.9,

Опис

Parking mestata se vo sklop na podzemna garaza vo nova zgrada kaj T.C Bunjakovec.
Cenata e 50 Eur + DDV. Podetalni informacii na tel.br 070 344 042.
www.timing.mk


Детали

 • Цена: 50 EUR
 • Број: LST-1676
 • Ul. Vladimir Polezinovski Br.9
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 16 квадратни метри

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде