Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

Се продава двособен стан од 48м2 во Расадник К.Вода

Сава Ковачевиќ 47з,

Опис

Се продава двособен стан од 48м2 во новата населба Расадник во Кисела Вода. Станот е со ориентација:Спалната е на исток, а дневната и кујната се се на југ. Цена по договор!

Контакт: 077 61 60 78


Детали

 • Големина: 48 квадратни метри
 • Соби: 1
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Спрат: 7

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Јордан Пеевски

Управител

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде