Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

Se prodava garaza na odlicna lokacija kaj slatkarnica Palma ( Bul. Partizanski Odredi)

Bul. Partizanski Odredi B.B,

Опис

Garazata e smestena vo podzemje, vo sklop na podzemen parking koj e lociran na Bul.Partizanski Odredi vo neposredna blizina na slatkarnica Palma(City Mall). Istata e so golemina od 15m2 i e vo odlicna sostojba. Raspolozliva za upotreba vednas. Podetalni informacii na 070344042 023063020. Cena po dogovor.


Детали

 • Број: LST-1670
 • Bul. Partizanski Odredi B.B
 • Град:
 • Општина:
 • State: Skopje
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Соби: 1

Големина на гаража: 15m2

Спрат: -1

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде