Вчитување на мапа logo

Se prodava LUKSUZEN STAN VO STRUGA

1 EUR

Опис

ITNO PRODAVAM LUKSUZNO OPREMEN STAN OD 105M2 SO TRI SPALNI SOBI ,PLUS DNEVNA SOBA GOLEMA PLUS KOMPLET OPREMENA KUJNA,I DVE KOMPLET OPREMENI KUPATILA.
INFORMACII VO SEKOE VREME NA TEL: Borce 078456689

 


Детали

 • Цена: 1 EUR
 • Број: LST-242
 • Град:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 105 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Спрат: 4

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде