Вчитување на мапа logo
slider-thumb

Se prodava povolno!

1 EUR Edno evro
Kej Dimitar Vlahov,

Опис

Povolno se prodava zidana baraka so poseben vlez vo centarot na Skopje,56 metri kvadratni, so izvaden DUP-B4, P+2.
Moznost da se koristi i za ziveenje, a i kako deloven prostor. Chist imoten list. Cena po dogovor
Lice za kontakt-Sonja-075-240-457


Детали

 • Цена: 1 EUR Edno evro
 • Број: LST-1946
 • Kej Dimitar Vlahov
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Macedonia
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 56 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Бањи: 1

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде