Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslider

Се продава стан од 75М2 во населба Кисела Вода

960 EUR - во изградба
Мишко Михајловски бр. 57 н. Кисела Вода,

Опис

Се продава стан 75 М2 на ул. Мишко Михајловски бр. 57 кој се наоѓа на Чешма во н. Кисела Вода кај ОУ Партеније Зографски.
Станот е на втор кат со лифт со влезен хол, дневна,спална соба, детска соба, бања ,полулоѓиа и лоѓиа.

Во близина на станот има 3 градинки, 2 основни училишта, 1 средно училиште, 3 маркети и сето тоа во далечина од 3-4минути пешки.
Зградата не е на главна улица, но е близу главна со што и сообраќајно е добро поставена.
До плоштадот Македонија има 15-тина минути пешки.

Цена – 960/990 по М2

Контакт лице
Никола Миланов
070/274-284


Детали

 • Цена: 960 EUR
 • Број: LST-511
 • Мишко Михајловски бр. 57 н. Кисела Вода
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Македонија
 • State: Македонија
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 75 квадратни метри
 • Соби: 3

Достапно од: Ројал Васе Дооел

Подрум: 1

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде