Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

Se prodava stan od 88m2 vo Kisela Voda

63,000 EUR
Sava Kovacevic,

Опис

Se prodava stan na ul.Sava Kovacevik, sproti kulite rasadnik. Stanbena povrsina 78 m2 i dve terasi so povrsina 6 m2 i 4 m2.
Vtor kat od vkupno 4 kata.
Cena: 63 000 evra
STEFI: 078218874

Детали

 • Цена: 63,000 EUR
 • Број: LST-583
 • Sava Kovacevic
 • Општина:
 • Област: Kisela Voda
 • Држава: Macedonia
 • Соби: 3

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде