Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

АЕРОДРОМ,

Опис

ШИФРА – 9946 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ОД 54 М2 НА 5 КАТ СО СПАЛНА, ТЕРАСА , ПОНОВА ЗГРАДА ТЕЛ. 075/496-670


Детали

 • Големина: 54 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Спрат: 5

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде