Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbslider

SE PRODAVA STAN VO AERODROM

45,500 EUR - нереновиран

Опис

Se prodava stan vo Aerodrom kaj Stela od 48m2 na 5 kat od 10 kata,dvosoben.

Sifra 4161

telefon za kontakt 071/258-850 I 078/207-011


Детали

 • Големина: 48 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 1987

Подрум: 1

Спрат: 5

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде