Вчитување на мапа logo
google-map-thumbgoogle-map-thumb
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslider

Се продава стан во Аеродром

Владимир Комаров, зградата на Гет кафе,

Опис

гет

Се продава стан во Аеродром 90м2 , идеален за живеење и за деловен простор, на ул.Владимир Комаров, зградата на Гет кафе, на 4-ти спрат, зградата има лифт. Станот има една голема просторија, две помали простории, кујна која е засебна, две WC-иња, една тераса. Станот е со централно греење. Просторот е идеален за живеење со одлична инфраструктура, но исто одговара и за нотари, извршители, адвокати, козметички салон. Цена по договор. Контакт мобилен: 070 22 55 27

 

 


Детали

 • Број: LST-1852
 • Владимир Комаров, зградата на Гет кафе
 • Град:
 • Општина:
 • Област: Аеродром
 • State: Македонија
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 90 квадратни метри
 • Соби: 3

Изградено во: 2008

Спрат: 4

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде