Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslider

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

АЕРОДРОМ,

Опис

ШИФРА – 24569 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ОД 68 М2 НА ПРИЗЕМЈЕ ОДГОВАРА И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ПРАЗЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ЦЕНА ПО ДОГОВОР ТЕЛ.075/278-789


Детали

 • Големина: 68 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Подрум: 1

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • yesдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде