Вчитување на мапа logo
slider-thumbslider

Se prodava stan vo Debar Maalo 70m2

ruzveltova 54,

Опис

Se prodava stan trosoben stan vo Debar Maalo, novogradba, 70 m2


Детали

 • Големина: 70 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Бањи: 1

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде