Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

STAN VO GRAND PRESTIZ

81,600 EUR - нова градба

Опис

Se prodava stan vo Grand Prestiz so povrsina od 90m2 na 8 kat od 9 kata.
Stanot e cetvorosoben so ubav raspored, istocna orientacija. Ima imoten list.
Sifra 4089

Telefon za kontakt 071/258-850 I 078/207-011


Детали

 • Големина: 90 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Изградено во: 2014

Спрат: 8

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде