Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

STAN VO KARPOS 3

55,000 EUR - нереновиран
Nikola Rusinski,

Опис

Se prodava stan vo Karpos 3 vo Pelagoniskite kuli. Stanot e 59m2 na 5 kat od 9 kata,dvosoben.

Sifra 4158

Telefon za kontakt 071/258-850 I 071/207-011


Детали

 • Цена: 55,000 EUR
 • Број: LST-631
 • Nikola Rusinski
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 59 квадратни метри
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 1975

Подрум: 1

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде